Při slovní rozepři napadl manželku!

Hlídka Policie ČR Foto: archiv Události112.czHlídka Policie ČR Foto: archiv Události112.cz

Kaznějov - Policisté u muže naměřili 2,41 promile alkoholu v dechu a u ženy 1,84 promile. Hlídka následně agresivního muže převezla na protialkoholní záchytnou stanici v Plzni.

Reklama

O případu informoval plzeňský policejní mluvčí  Jan Koželuh s tím, že policisté z obvodního oddělení Kaznějov se dne 1. července 2014 zabývali přestupkem proti občanskému soužití. K tomuto jednání došlo v obci Kaznějov ze strany 63letého muže, který ve svém rodinném domě po předchozí slovní rozepři fyzicky napadl svoji 65letou manželku. Avšak muž svým jednáním ženě nezpůsobil žádné zranění. Policisté muže i ženu podrobili dechové zkoušce na přítomnost alkoholu v dechu s pozitivním výsledkem v obou dvou případech, kdy u muže přístroj ukázal hodnotu 2,41 promile a u ženy 1,84 promile.

Přivolaná hlídka na místě muže zajistila, jelikož byla důvodná obava, že bude ve svém protiprávním jednání pokračovat. Následně byl muž hlídkou převezen na protialkoholní záchytnou stanici v Plzni. Za jeho jednání mu hrozí pokuta až 20 000 korun a současně zákaz pobytu, doplnil policejní mluvčí Koželuh.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře