Při slovní rozepři napadl manželku!

Hlídka Policie ČR Foto: archiv Události112.czHlídka Policie ČR Foto: archiv Události112.cz

Kaznějov - Policisté u muže naměřili 2,41 promile alkoholu v dechu a u ženy 1,84 promile. Hlídka následně agresivního muže převezla na protialkoholní záchytnou stanici v Plzni.

Reklama

O případu informoval plzeňský policejní mluvčí  Jan Koželuh s tím, že policisté z obvodního oddělení Kaznějov se dne 1. července 2014 zabývali přestupkem proti občanskému soužití. K tomuto jednání došlo v obci Kaznějov ze strany 63letého muže, který ve svém rodinném domě po předchozí slovní rozepři fyzicky napadl svoji 65letou manželku. Avšak muž svým jednáním ženě nezpůsobil žádné zranění. Policisté muže i ženu podrobili dechové zkoušce na přítomnost alkoholu v dechu s pozitivním výsledkem v obou dvou případech, kdy u muže přístroj ukázal hodnotu 2,41 promile a u ženy 1,84 promile.

Přivolaná hlídka na místě muže zajistila, jelikož byla důvodná obava, že bude ve svém protiprávním jednání pokračovat. Následně byl muž hlídkou převezen na protialkoholní záchytnou stanici v Plzni. Za jeho jednání mu hrozí pokuta až 20 000 korun a současně zákaz pobytu, doplnil policejní mluvčí Koželuh.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Plzeňsko

Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude
Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí
Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě

V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec
Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit! Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit!
Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem


Komentáře