Prodával drogy! V minulosti byl za to již potrestán, asi málo...

Chebští policisté vyšetřují případ prodeje drog. Dealer už je v cele! Foto: archiv Události112.czChebští policisté vyšetřují případ prodeje drog. Dealer už je v cele! Foto: archiv Události112.cz

Cheb - Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání 45 letého muže z Chebu, kterého podezírají ze spáchání zvlášť závažného zločinu Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Reklama

O případu informovala karlovarská policejní mluvčí Zuzana Týřová s tím, že tohoto jednání se obviněný muž dopustil v Chebu, kdy v přesně nezjištěné době prodal další osobě omamnou nebo psychotropní látku nebo přípravek obsahující psychotropní či omamnou látku, a to i přes to, že byl v posledních třech letech za stejný čin potrestán Okresním soudem v Chebu. Teď mu za to v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

Kriminalisté v nejbližší době podají státnímu zástupci návrh na vzetí obviněného do vazby, který si na rozhodnutí počká v policejní cele, doplnila k případu policejní mluvčí.

ČTĚTE: Dealer marihuany dopaden! Nad dodavatelem marihuany už spadla klec

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře