Propuštěný vrah se krátce po svém propuštění na svobodu zabil v autě

Smrtelná nehoda propuštěného vaha Blahuty na Klatovsku Foto: HZS Plzeňského krajeSmrtelná nehoda propuštěného vaha Blahuty na Klatovsku Foto: HZS Plzeňského kraje

Klatovsko - Brutální vrah František Blahuta si svobody moc neužil, zabil se v autě po nárazu do stromu! Osmapadesátiletý muž, který si odpykával za mřížemi třináctiletý trest za brutální vraždu seniora z roku 2000, se zabil v autě po nárazu do stromu.

Reklama

Podle informací redakce ZápadočeskýDeník.cz z vězení vyšel koncem loňského roku. Nehoda se stala ve čtvrtek na 1. Máje přibližně v šest ráno u Kejnic poblíž Horažďovic.

Propuštěný vrah Blahuta se vracel domů z oslavy „Řidič peugeotu při projíždění levotočivé zatáčky vyjel mimo silnici a narazil do vzrostlého stromu. Na místě byl mrtvý,“ zranění, která muž utrpěl byla neslučitelná se životem, sdělila mluvčí policie Dagmar Brožová s tím, že vyšetřovatel na místě nařídil soudní pitvu, která by měla zjistit, jestli byl řidič pod vlivem alkoholu nebo jiné omamné či psychotropní látky, doplnila policistka Brožová.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře