Silvestrovské oslavy: Pád šesti lidí z plošiny, popáleniny od petard, loupežné přepadení, nehody

Silvestrovské zásahy hasičů v ulicích, ilustrační foto. Foto: HZS ÚK/Michal Šafus/Požáry.czSilvestrovské zásahy hasičů v ulicích, ilustrační foto. Foto: HZS ÚK/Michal Šafus/Požáry.cz

Plzeňský kraj, Karlovarský kraj - Menší požáry i klasické kolapsy řešili na Silvestra a Nový rok policisté, záchranáři a hasiči v Plzeňském kraji. To na Karlovarsku bylo klidněji.

Reklama

Silvestrovská noc a novoročná ráno hodnotí hasiči, lékaři či policisté spíše jako rušné, například záchranka měla nárůst počtu výjezdů o 100 procent, u hasičů šlo ale jen o mírný nadprůměr.

Zcela plno měla plzeňská záchytka. Hasiči v Plzeňském kraji zasahovali po půlnoci u 12 událostí.

Naopak v Karlovarském kraji byly první hodiny roku 2014 spíše klidné. Záchranáři řešili spíše menší události jako drobné popáleniny od petard, pády ze schodů či úrazy. Podle hasičů bylo dokonce méně událostí než v běžné dny.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Muže v Přešticích trhal divočák Muže v Přešticích trhal divočák
GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?! GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!
Na karlovarské části D6 nebudou poplatky, slíbil Dan Ťok Na karlovarské části D6 nebudou poplatky, slíbil Dan Ťok

Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená
Pohřešuje se školák z Rokycanska. Odešel z domova a nedal o sobě vědět! Pohřešuje se školák z Rokycanska. Odešel z domova a nedal o sobě vědět!
Kdo vede kandidátky do sněmovny na západě Čech? Kdo vede kandidátky do sněmovny na západě Čech?


Komentáře