Starosta Zadního Chodova může dostat direkt od policie. Napadl cizího muže

Ilustrační snímek. Foto: ZápadočeskýDeník.czIlustrační snímek. Foto: ZápadočeskýDeník.cz

TACHOVSKO - Úvod uplynulého léta zrovna nevyšel starostovi Zadního Chodova. V červnu měl napadnout cizího muže. Nyní vyšlo najevo, že za to bude trestně stíhán.

Reklama

Během pouti na fotbalovém hřišti měl starosta Jiří Šmejkal devětatřicetiletého muže praštit vlastní hlavou do obličeje, jak uvedl server Novinky.cz. Pouze o rok mladší starosta Zadního Chodova má tak nyní oplétačky s policií.

Starosta měl podle serveru Novinky.cz údajně vlastní hlavou způsobit napadnutému muži zlomeninu nosu. Podle dostupných informací mohl být napadnutý muž pod vlivem alkoholu a nakonec došlo k vzájemné potyčce.

Podle policejní mluvčí Jirouškové starosta v době incidentu alkohol nepožil a jeho dechová zkouška tak byla negativní. A poškozeného policisté naměřili 2,37 promile.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn
Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace
Muže v Přešticích trhal divočák Muže v Přešticích trhal divočák

GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?! GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!
Na karlovarské části D6 nebudou poplatky, slíbil Dan Ťok Na karlovarské části D6 nebudou poplatky, slíbil Dan Ťok
Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená


Komentáře