Totální masakr v Chebu. Řidič jel na červenou, smetl sanitku, mrtví a zranění

Vozidlo BMW po nárazu. Foto: archiv HZS Karlovarského krajeVozidlo BMW po nárazu. Foto: archiv HZS Karlovarského kraje

Cheb - Děsivá dopravní nehoda přímo v centru Chebu. Starší vůz BMW nezastavil na červené, vrazil do sanitky a k tomu zabil chodce. Navíc řidič od nehody utekl, pátrá po něm policie.

Reklama

Jako ze špatného kaskadérského filmu si museli v neděli (22.2.2015) připadat chodci na Evropské ulici v centru Chebu. Řidič staršího BMW nezastavil na křižovatce na červenou, smetl projíždějící sanitku se zapnutými majáky a srazil tři chodce na chodníku vedle křižovatky.

Podle mluvčího karlovarských hasičů Martina Kasala na světelné křižovatce ulice Evropská s ulicí K Nemocnici vrazil řidič osobního auta do projíždějící sanitky, která  která měla zapnuté výstražné světelné i zvukové zařízení. Po nárazu vodzidlo mrštilo do chodců.

Dvě mladé ženy srážku přežily bez větší úhony, ovšem 72letý muž na následky zranění zemřel. Utrpěl mnohačetná zranění.

Příčinou nehody podle policie je nerespektování červené signalizace a pokračování v cestě ze strany řidiče BMW. Ten navíc utekl od nehody a nyní po něm pátrá policie.

Policie žádá svědky dopravní nehody, aby se obrátili na linku 158. Řidič se podle policie mohl pěšky pohybovat v okolí obchodů OBI či Interspar v Chebu a mohl být zraněný.

Policie prosí, aby se přihlásili i přímí svědci z aut Škoda Octavia combi a Renault Scenic, obě světlé barvy, která se na místě nehody pohybovala.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře