Ublížení na zdraví a pokus znásilnění má na krku nyní agresor se Sušicka

Agresor skončil v rukou mužů zákona Foto: archiv Události112.czAgresor skončil v rukou mužů zákona Foto: archiv Události112.cz

Sušicko - Muž slovně i fyzicky napadal o jeden rok starší ženu a požadoval pohlavní styk. Žena byla se zraněním hospitalizována.

Reklama

O případu informovala policejní mluvčí Dana Ladmanová s tím, že usnesení o zahájení trestního stíhání převzal od komisaře 43letý muž ze Sušicka a byl obviněn ze zločinu znásilnění ve stádiu pokusu a přečinů ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a porušování domovní svobody.

Muž v obci na Hartmanicku v pátek 8. srpna letošního roku odpoledne neoprávněně vnikl do domu, kde rozbitou skleněnou výplní ve dveřích, rukou otevřel klíčem dveře zevnitř a vešel do vnitřních prostor. Uvnitř byla 44letá žena, která jej vyzvala, aby dům opustil. Žena ležela na posteli a muž ji slovně i fyzicky napadl údery rukou i pěstí a požadoval pohlavní styk. Ženě se podařilo utéci před dům, kde ji dostihnul, povalil ji na zem a zatáhl zpět do domu a opět pokračoval ve fyzickém napadání. Na místo se dostavila hlídka policie a muž byl zadržen a žena převezena se zraněním k ošetření do nemocnice.

Provedenou dechovou zkouškou bylo u muže naměřeno 2,50 promile alkoholu. Muž byl převezen do policejní cely a v neděli soud rozhodl o jeho vzetí do vazby, doplnila k případu policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře