Útočník střílel na linkový autobus, nikoho nezranil. Do případu se vložil i ministr

Policejní vyšetřování, ilustrační foto. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.czPolicejní vyšetřování, ilustrační foto. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.cz

Plzeň - Ministr vnitra Milan Chovanec požádal policii o důkladné vyšetření incidentu. Ten se odehrál na Borských polích v Plzni.

Reklama

"V úterý 7. července 2015 před 23. hodinou došlo ke střelbě do zadní části autobusu městské hromadné dopravy, který jel ve směru z Borských polí na Bory. V té chvíli bylo uvnitř autobusu několik desítek cestujících. Ke zranění cestujících naštěstí nedošlo. Došlo k poškození autobusu několika střelami. V současné době bude probíhat znalecké zkoumání zajištěných stop," uvedla plzeňská policejní mluvčí Ivana Jelínková.

"Spekulovat o motivu tohoto případu je předčasné, jelikož je v současné době případ na samém počátku vyšetřování. Kriminalisté dávají objasnění tomuto případu prioritu," dodala.

Při objasňování tohoto případu se s žádostí o pomoc se policie obrací i na veřejnost. Pbčané, kteří by mohli poskytnout jakoukoliv informaci o tomto případu, ať se obrátí na kteroukoli služebnu Policie České republiky nebo volají na linku Policie České republiky 158.

"Prosíme i cestující, kteří v tu dobu cestovali v autobusu, nechť se obrátí na Policii České republiky, i když nepředpokládají, že jejich svědectví může být důležité. I nepatrná informace může vést k odhalení pachatele," vyzvala policejní mluvčí.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Plzeňsko

Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude
Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí
Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě

V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec
Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit! Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit!
Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem


Komentáře