V Mariánských Lázních spadl strop v hotelu. Na místě řeší situaci hasiči

Bývalý hotel Kavkaz, kde se propadl strop. Foto: HZS Karlovarského krajeBývalý hotel Kavkaz, kde se propadl strop. Foto: HZS Karlovarského kraje

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - Hasiči už od neděle 7.1. operují na místě bývalého lázeňského hotelu Kavkaz. Ten je momentálně opuštěný a spadl v něm strop.

Reklama

Hotel Kavkaz v Mariánských Lázních je už několik let opuštěný, a proto není divu, že se nachází patrně v havarijním stavu. Nyní se v hotelu zřítila v prvním patře část stropu. Zprávu přinesl rovněž server idnes.cz.

Případ je vážný v tom, že se původně nevědělo, zda se v v objektu opuštěného hotelu někdo nenacházel, a proto zda strop nemohl někoho zavalit.

"Úkolem hasičů při zásahu v Mariánských Lázních je vyloučit, zda se pod závalem suti nenachází žádné osoby. V neděli krátce před druhou hodinou odpoledne přijali hasiči informaci o spadlém stropu v objektu opuštěného hotelu Kavkaz. Hned po příjezdu na místo bylo zřejmé, že se jedná o dlouho nevyužívaný objekt, který je ve velmi špatném technickém stavu. S ohledem na riziko dalšího zřícení částí poškozené budovy nebylo možné provést fyzický průzkum místa závalu, případně odklízení trosek," stojí v oficiálním prohlášení na webu HZS Karlovarského kraje.

Okolí hotelu bylo ihned po incidentu uzavřeno. Podle policie se zatím prý nikdo nepohřešuje. Budova patří společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře