V pátek a v sobotu zaměstnávali Plzeňské strážníky opilci

Hlídka strážníků městské policie Foto: archiv Městská policie PlzeňHlídka strážníků městské policie Foto: archiv Městská policie Plzeň

Plzeň - V pátek a v sobotu strážníky zaměstnali nejrůznější opilci. Hned v pátek odpoledne vyjížděli strážníci do plzeňské Jablonského ulice, kde na chodníku ležela znečištěná a zapáchající žena.

Reklama

Podle slov tiskové mluvčí plzeňské městské policie Jany Pužmanové byla žena na mol opilá, nesouvisle komunikovala a sama nedokázala jít po svých. K vystřízlivění byla převezena na protialkoholní záchytnou stanici, uvedla Pužmanová.

V sobotu na záchytku dopravili strážníci zase 36 letou ženu z Plzně. Ustlala si v Doudlevecké ulici, na zemi přes cestu, která vede do areálu garáží. Dechovou zkoušku se vzhledem k jejímu stavu silné opilosti nepodařilo provést. Za ní večer k vystřízlivění putoval ještě 55letý muž z Rokycanska. Pro něj si museli strážníci dojet do obchodního centra na Doubravce.

Pozvracený a pomočený seděl na lavičce ve vestibulu. Pro silnou opilost nebyl schopný stát na vlastních nohou, doplnila Jana Pužmanová z plzeňské městské policie.

ČTĚTE: Na Plzeňsku havarovala rodina s malým vozíčkářem, chlapec je na autě závislý

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře