Vážná nehoda u Chotěšova na Plzeňsku. Střetla se dvě auta

Nehoda automobilu, ilustrační foto. Foto: Jiří Berec/Události112.czNehoda automobilu, ilustrační foto. Foto: Jiří Berec/Události112.cz

Chotěšov u Plzně - Na silnici I/26 v Chotěšově na Plzeňsku se v ranních hodinách střetla dvě protijedoucí vozidla. Na místě zasahují policisté, hasiči a záchranáři. Na místě nehody byly zraněné osoby.

Reklama

Dle zjištěných informací redakce Události112.cz k nehodě došlo Mezi obcemi Zbůch a Chotěšov. Silnice je v obou směrech zcela uzavřena. Dopravu na místě policisté odklánějí přes objízdné trasy. Na místě nyní probíhají záchranné práce a vyšetřování nehody.

Podle informací dopravního centra ŘSD mohou projíždějící řidiči na silnici I/26 u Chotěšova očekávat komplikace v dopravě s celkovým uzavřením komunikace do jedenácté hodiny dopolední.

Přivolaná jednotka hasičů na místě vyprostila z havarovaných vozidel zraněné osoby, které předala do péče Zdravotnické záchranné službě. Hasiči následně zajistili obě havarovaná vozidla proti vzpalnutí a úniku dalších provozních kapalin.

-jb-

 

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře