Vjel na nechráněný železniční přejezd. Právě zde projížděl vlak

Pozor vlak! Foto: archiv Události112.czPozor vlak! Foto: archiv Události112.cz

Chebsko - V pátek (13.6.2014) kolem 16:30 hodin řídil 39 letý řidič osobní vozidlo značky BMW, a to po silnici III. třídy č. 21240 ve směru od Nového Kostela směrem na obec Plesnou.

Reklama

O dopravní-železniční nehodě informovala chebská policejní mluvčí Zuzana Týřová s tím, že se svým vozidlem a s dalšími čtyřmi spolucestujícími vjel na nezabezpečený železniční přejezd, a to v době, kdy na železniční trati projížděl osobní vlak nejméně s 10 cestujícími.

Následně došlo ke střetu s projíždějícím vlakem, který měl vozidlo tlačit asi 40 metrů před sebou. Řidič a jeho spolujezdec utrpěli těžké zranění, další dvě osoby byly zraněny lehce. Všichni byli převezeni k lékařskému ošetření do nemocnice.

Alkohol u obou řidičů byl vyloučen orientační dechovou zkouškou. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku kolem 150 tisíc korun. Příčina dopravní nehody je nadále v šetření chebské dopravní policie, doplnila k nehodě policejní mluvčí.

Zpravodajský server Události112.cz v sobotu (14.6.2014) publikoval rozsáhlý článek ve spolupráci s jihočeskými policisty právě na téma nebezpečných železničních přejezdů. V článku jsou také publikováné zajímavé videoreportáže na téma: "nerovný souboj člověka s vlakem".

ČTĚTE: VIDEO: Železniční přejezdy aneb nerovný souboj člověka s vlakem

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře