Vnikl do bytu, který zdemoloval a navíc napadl nájemce

Policista Policie ČR Foto: archiv Události112.czPolicista Policie ČR Foto: archiv Události112.cz

Sokolovsko - Následně zloděj-agresor na parkovišti poškodil i zaparkované vozidlo. Policisté z obvodního oddělení z Habartova sdělili podezření ze spáchání přečinu porušování domovní svobody, ublížení na zdraví a poškození cizí věci 29 letému muži ze Sokolovska.

Reklama

Podle sdělených informací Kateřiny Krejčí Karlovarské policejní mluvčí zardžený muž měl zjistit, že jeho bývalá přítelkyně žije již s jiným mužem a na začátku února v ranních hodinách měl zaklepat na dveře jejího bytu v obci Krajková. Tyto dveře měla otevřít již zmíněná bývalá přítelkyně a on silou dveře rozrazil i přesto, že se mu žena snažila ve vstupu do bytu zabránit.

Podezřelý muž měl vstoupit do obývacího pokoje a fyzicky napadnout na pohovce ležícího muže pěstmi do hlavy a do boku. Poškozenému muži se podařilo podezřelého setřást a ten již v útoku proti němu nepokračoval. Následně měl začít demolovat téměř veškeré vybavení bytu a přitom fyzicky napadnout strkáním, kopáním a fackami nájemkyni bytu. Poté měl vyjít před panelový dům a na parkovišti skočit na kapotu zde zaparkovaného vozidla a kopem rozbít čelní sklo tohoto vozidla, patřící jejímu otci, vysvětlila policejní mluvčí.

Podezřelý muž svým jednáním způsobil škodu předběžně odhadnutou na částku necelých 27 000 korun. Dále poškozené ženě způsobil zranění a psychický šok, která si vyžádala lékařské ošetření a vystavení pracovní neschopnosti. V případě prokázání viny mu hrozí až tříletý trest odnětí svobody, dodala Krejčí.

-jb-

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře