Výbuch plynu v Plzni: 7 lidí zraněno, jeden v kritickém stavu

Výbuch plynu, ilustrační foto. Foto: Leoš Kučera/HZS PrahaVýbuch plynu, ilustrační foto. Foto: Leoš Kučera/HZS Praha

Plzeň - Mohutný výbuch, následný požár, zranění dělníci a domácnosti bez plynu. Tak vypadala situace v plzeňské čtvrti Lochotín po dopolední (12.12.2013) nehodě.

Reklama

"Ve čtvrtek krátce po jedenácté hodině došlo v ulici Elišky Krásnohorské v Plzni, městské části Lochotín, k výbuchu plynu, při kterém bylo zraněno celkem 7 osob. Na místo ihned vyjely všechny složky integrovaného záchranného systému, které se podílely na záchraně života a zdraví všech poškozených, odstraňování následků této události a vyšetřování příčin výbuchu," sdělila plzeňská policejní mluvčí Hana Štefflová.

Během šetření bylo zjištěno, že k nehodě došlo během pravidelné výměny vodních uzávěrů plynovodu. Všechny osoby, které byly zraněny, byly zaměstnanci firmy, která údržbu plynovodu prováděla.

"Ti byli převezeni do Fakultní nemocnice Lochotín. Příčinu výbuchu nyní policie ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem Plzeňského kraje zjišťuje," dodala policejní mluvčí.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn
Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace
Muže v Přešticích trhal divočák Muže v Přešticích trhal divočák

GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?! GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!
Na karlovarské části D6 nebudou poplatky, slíbil Dan Ťok Na karlovarské části D6 nebudou poplatky, slíbil Dan Ťok
Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená


Komentáře