Žena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězení

Ilustrační snímek. Foto: ZápadočeskýDeník.czIlustrační snímek. Foto: ZápadočeskýDeník.cz

SOKOLOVSKO - Zvláštní případ domácího násilí se odehrával v obci na Sokolovsku. Pětašedesátiletá žena tam šikanovala a poškozovala seniora.

Reklama

Žena brala seniorovi peníze, bila jej nebo ho nechávala přespávat na matraci na chodbě. Vrcholem všeho bylo, když si kvůli ní vzal úvěr a peníze ženě odevzdal. Nyní se jejím chováním zabývá policie.

Ženě hrozí nyní čtyři roky pobytu ve vězeňské cele. Byla totiž obviněna z týrání osoby žijící ve společném obydlí, vydírání, úvěrový podvod a podílnictví.

Podle policejní mluvčí Kateřiny Krejčí se 65letá žena dopouštěla těchto přečinů v období od loňského října do března letošního roku.

Senior musel pod psychickým strachem vykonávat domácí práce, údajně přespával na chodbě bytu na matraci a do osatních prostor mohl jen se souhlasem ženy. Dále měl být podle policie údajně fyzicky napadán, pod pohruškou měl krást v obchodě a dokonce si pod pohružkou násilí měl vzít úvěr.

"Obviněná žena za tímto účelem pořídila nepravdivý doklad a ten muž předložil při uzavírání úvěrové smlouvy. Po předání peněz od zprostředkovatele úvěru mu je žena sebrala," sdělila médiím krajská policejní mluvčí Kateřina Krejčí.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře