Známý plzeňský kulturista má problém: Hrozí mu až tři roky!

Zbraň. Foto: pixabay.comZbraň. Foto: pixabay.com

PLZEŇ - Plzeňský kulturista Filip Grznár je spíše než pro své sportovní výkony známý pro své netradiční a divoké vystupování na internetu.

Reklama

Na facebooku jej sleduje přes 58 tisíc fanoušků, na Instagramu téměř 28 tisíc. Pro své divoké vystupování a nevhodný slovník je často středem pozornosti. Podobné výstřelky mu ale nyní zadělaly na řádný problém!

Grznára totiž obvinila policie, protože na internetu šířil video, ve kterém schvaloval nedávné zastřelení Roma na sídlišti v Chomutově. Dokonce vyhrožoval jeho zastáncům. Měl se tím dopustit násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci a schvalování trestného činu.

Nyní mu hrozí trest odnětí svobody od šesti měsíců až tři roky! Grznár je vyšetřován na svobodě.

Plzeňský kulturista na zveřejněném videu schvaluje počínání chomutovského útočníka, který na sídlišti v Chomutově zastřelil Roma, jenž s dodávkou prý najížděl do lidí a aut.

Incident, který Grznár popisuje, se stal v Chomutově 27. května. Střelci hrozí za vraždu až dvacet let ve vězení. Hájí se tím, že bránil sebe i další lidi na ulici.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Plzeňsko

Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude
Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí
Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě

V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec
Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit! Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit!
Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem


Komentáře