Ztotožněn mrtvý muž z Železnorudska. Podle vzorků DNA to byl 36letý cizinec

Policie ČR-ilustrační foto Foto: archiv ZápadočeskýDeník.cz / J.B.Policie ČR-ilustrační foto Foto: archiv ZápadočeskýDeník.cz / J.B.

Železnorudsko - V blízkosti hraničního přechou pro pěští byl nalezen 9. června mrtvý muž. Podle vzorků DNA byl ztotožněn 36letý cizinec.

Reklama

O případu a ztotožnění mrtvého muže informovala klatovská policejní mluvčí Dana Ladmanová s tím, že nedaleko hraničního přechodu pro pěší zvaném Gsenget na Prášilsku, v pondělí 9. června letošního roku po sedmnácté hodině, dva cizinci nalezli mrtvolu muže neznámé totožnosti. U mrtvého muže nebyly nalezeny žádné osobní doklady. Tělo muže se nacházelo několik desítek metrů od Prášilského potoka. Na místo se dostavili policisté a byla nařízena soudní pitva.

O spolupráci byli požádáni i policisté ze Spolkové republiky Německo a intenzivní prací se podařila zjistit totožnost muže. Identifikace byla provedena na základě odebraných vzorků DNA, profil byl zaslán kolegům do SRN a na odborném pracovišti byla zjištěna shoda.

Po identifikaci zemřelého 36 letého cizince byli vyrozuměni příbuzní, kteří se v tomto týdnu dostavili na oddělení policie v Klatovech, doplnila k případu policejní mluvčí.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře