Sokolovská uhelná startuje masivní nábor nových zaměstnanců

Sokolovská uhlená. Foto: archiv MojeSokolovsko.czSokolovská uhlená. Foto: archiv MojeSokolovsko.cz

SOKOLOVSKO - Po letech útlumu Sokolovská uhelná opět zahajuje masivní nábor nových zaměstnanců. Společnost poptává například techniky informačních technologií, zámečníky a elektrikáře pro údržbu i obsluhu výrobních zařízení, především ve směnovém provozu.

Reklama

Už ve čtvrtek 9. března 2017 se personalisté společnosti zúčastní veletrhu pracovních příležitostí v sokolovské sportovní hale ISŠTE a o týden později, ve čtvrtek 16. března také dalšího veletrhu v karlovarském Lidovém domě.

Podle Miroslava Mertla, člena představenstva společnosti, firma uplynulé roky dávala přednost vlastním zaměstnancům z divize Družba, která musela zastavit těžbu v důsledku sesuvu vnitřní výsypky v lomu, a které by jinak byla společnost nucena masově propouštět. To však tehdy majitelé firmy odmítli s odkazem na sociální dopady, které by takový krok měl na region.

“Nyní jsme ale již vnitřní možnosti firmy z velké části využili. A protože se skupina Sokolovské uhelné dynamicky rozšiřuje, a s tím roste i spektrum činností, které firmy ze skupiny realizují, zvyšuje se potřeba přijímat nové zaměstnance. A to jak do mateřské společnosti, tak dceřiných firem,” řekl Mertl.

Nová pracovní místa nabízejí i dceřiné firmy.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.62 hvězdiček / Hodnoceno: 29x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Seniorka nabourala v protisměru do cizinců. Zemřela Seniorka nabourala v protisměru do cizinců. Zemřela
Západní Čechy čeká další invaze skladů. Zájem mají e-shopy z Německa Západní Čechy čeká další invaze skladů. Zájem mají e-shopy z Německa
Kuchař v karlovarském hotelu kradl kilogramy másla Kuchař v karlovarském hotelu kradl kilogramy másla

Trolejbusy s bateriovým pohonem jsou budoucností pro Plzeň Trolejbusy s bateriovým pohonem jsou budoucností pro Plzeň
Chceme sbírat body, burcuje karlovarský útočník Ondřej Beránek Chceme sbírat body, burcuje karlovarský útočník Ondřej Beránek
Auto srazilo muže, který přebíhal silnici mimo přechod Auto srazilo muže, který přebíhal silnici mimo přechod


Komentáře