V Chodově mohlo být obchodní centrum, lidé však byli proti

Ilustrační snímek. Foto: pixabay.comIlustrační snímek. Foto: pixabay.com

CHODOV - V Chodově mohlo stát malé obchodní centrum. Lidé si to však nepřáli, a tak zastupitelé města dali na hlas lidu.

Reklama

Zamýšlené obchodní centrum mohlo stát na místě bývalého tržiště mezí restaurací Dukla a ulicí u Porcelánky. Mělo se jednat o objekt pěti přízemních prodejen velmi podobné těm ze sokolovského obchodního centra Michal.

Město by nákupní centrum i možná rádo postavilo, jenže proti se vyslovili obyvatelé města. Výstavba se především nelíbila občanům, kteří bydlí v určené lokalitě, kde mohl "obchoďák" stát.

Obyvatelům se nelíbil vizuální vzhled stavby a potencionálně zvýšený provoz v oblasti vzhledem k zásobování obchodního centra a tedy jednotlivých obchodů.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Žena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězení Žena šikanovala staršího muže, teď jí hrozí čtyři roky ve vězení
V Chodově hoří bývalá pekárna V Chodově hoří bývalá pekárna
Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn

Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace
Muže v Přešticích trhal divočák Muže v Přešticích trhal divočák
GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?! GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!


Komentáře