Vojenská střední škola v Sokolově přijme 32 žáků

Vojáci, ilustrační foto, Zdroj: freeimages.comVojáci, ilustrační foto, Zdroj: freeimages.com

SOKOLOV – Od 1. září 2018 bude v Sokolově otevřena pobočka Vojenské střední školy a Vyšší odborné školy Ministerstva obrany Moravská Třebová, a to v prostorách Integrované střední školy technické a ekonomické (ISŠTE) Sokolov.

Reklama

Dle mluvčí kraje bude do detašované třídy přijato až 32 žáků oboru Elektrotechnika. Žákům bude poskytnuto nejen moderní zázemí pro výuku, ale i ubytování v domově mládeže v areálu školy, celodenní stravování i lékařská péče.

Podle hejtmanky Karlovarského kraje Jany Vildumetzové je tu možnost, v případě, že se bude pobočce dařit, otevření dalšího atraktivního oboru. V budoucnu by mohla v Karlovarském kraji dokonce vzniknout kompletní vojenská střední škola.

Zájemcům o studium budou v sobotu 17. února od 8 do 16 hodin v Krajském velitelství Karlovy Vary v ulici Počernická 553/2 (Sachrův dvůr) poskytnuty veškeré potřebné informace o studiu.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Záměr pálit ostravské toxické kaly na Sokolovsku šokuje obyvatele Záměr pálit ostravské toxické kaly na Sokolovsku šokuje obyvatele
Ohledně vzniku akvaparku v Plzni se stále vedou diskuse Ohledně vzniku akvaparku v Plzni se stále vedou diskuse
Opilý řidič v zákazu řízení způsobil nehodu Opilý řidič v zákazu řízení způsobil nehodu

Festival Blik Blik rozzářil Plzeň Festival Blik Blik rozzářil Plzeň
Řidič nedal přednost kamionu. Muž na místě zemřel Řidič nedal přednost kamionu. Muž na místě zemřel
Plzeň zavádí nový systém týkající se bezpečnosti v družinách Plzeň zavádí nový systém týkající se bezpečnosti v družinách


Komentáře