Bizarnost z Plzně: Fanoušci zesměšňují Limberského

Triko, které začnou fanoušci Plzně prodávat. Foto: facebook Ultras PlzeňTriko, které začnou fanoušci Plzně prodávat. Foto: facebook Ultras Plzeň

PLZEŇ - Že si fanoušci svého oblíbeného týmu vyrábí suvenýry s klubovou tématikou zas tolik nepřekvapí. Ale fandové plzeňské Viktorie to posunuli na ještě vyšší úroveň.

Reklama

Plzeňskou fotbalovou modlou je jistě kromě jiných hráčů také David Limberský. Známý flamendr, výstřední fotbalista a skandalista. Mezi fanoušky ostatních klubů nepříliš oblíben, v Plzni je ale za hvězdu.

A příznivci tohoto klubu se rozhodli dát do oběhu tričko s Limberského podobiznou. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby motivem trička nebyly právě skandály, jakými se "Limba" v posledních letech nechvalně proslavil.

A tak už zlidovělý pokřik ligových trávníků "Limberský, ty jsi hovado!" vzali fanoušci z Plzně za své a kromě toho, že tento pokřik sami občas vyvolávají při domácích zápasech, v dobré víře nyní začnou distribuovat trička se stejným sloganem a potiskem, ve kterém Limberský točí imaginárním volantem po jednom ze svých opileckých skandálů.

Vše mají na svědomí fanoušci Viktorky z facebookové skupiny "Ultras Plzeň." Tričko hodlají na facebooku prodávat za 400 Kč.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4.2 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře