Do Viktorie Plzeň přichází Aidin Mahmutovič z Teplic

Aidin Mahmutovič. Foto: archiv FC Viktoria Plzeň/Zdeněk RatajAidin Mahmutovič. Foto: archiv FC Viktoria Plzeň/Zdeněk Rataj

Plzeň - První posilu zimního období hlásí Viktoria Plzeň. Vedoucí tým SYNOT ligy podepsal v pátek (5.12.2014) dopoledne kontrakt s Aidinem Mahmutovičem. Ten přichází ze severočeských Teplic. Bosenský útočník podepsal ve Štruncových sadech smlouvu na tři a půl roku.

Reklama

„Jsme velmi rádi, že se tento transfer podařilo dotáhnout. Aidin byl v našem hledáčku dlouhou dobu, o jeho příchodu jsme jednali hned v několika přestupových obdobích. Jedná se o zkušeného fotbalistu, kterému však nechybí obrovská chu do fotbalu a touha po velkých zápasech. Jsme přesvědčeni, že pomůže zkvalitnit ofenzivu Viktorie a bude platným článkem kádru, jehož cílem je jednoznačně zisk českého titulu a úspěšné působení v rámci pohárové Evropy,“ řekl na adresu nové posily generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

„Jsem šastný. Plzeň měla o mě dlouhodobý zájem, věřím, že dostanu šanci ukázat své schopnosti. Na Teplice budu vždy rád vzpomínat, ale nastal čas posunout se dál. Viktoria je nejlepším českým klubem s těmi nejvyššími ambicemi, chci pomoci tomu, aby se vysoké cíle podařilo naplnit,“ uvedl Aidin Mahmutovič.

Vedle přestupu Aidina Mahmutoviče se Viktoria s Teplicemi dohodla na přestupu Jakuba Hory. Třiadvacetiletý ofenzivní univerzál strávil podzim na hostování v Českých Budějovicích, zimní přípravu již zahájí na severu Čech.

ČTĚTE:  Hádka v FK Teplice. Mahmutovič chce odejít, klub mu udělil pokutu

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře