Do Viktorie Plzeň se vrací Václav Pilař. Na roční hostování

Václav Pilař je opět hráčem Viktorie Plzeň. Foto: archiv FC Viktoria PlzeňVáclav Pilař je opět hráčem Viktorie Plzeň. Foto: archiv FC Viktoria Plzeň

Plzeň - Na roční hostování se do FC Viktoria Plzeň vrací záložník Václav Pilař. A to po dvou letech strávených v německé bundeslize.

Reklama

"Vaška Pilaře není třeba fanouškům dlouze představovat. Během svého předchozího působení v Plzni dokázal své fotbalové kvality, skvěle se prezentoval také na mezinárodní scéně. Pevně věříme, že již definitivně překonal své zdravotní problémy a ve známém prostředí naváže na výkony, kterými se ještě nedávno prezentoval v dresu Viktorie i národního týmu,“ uvedl k příchodu pětadvacetiletého technického hráče generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

„Angažmá Václava Pilaře bereme jako ideální řešení pro obě strany. Viktoria v něm přivádí skvělého fotbalistu, který by měl dále pozvednout naši ofenzivní sílu, pro Vaška je pak působení v předním českém klubu možností dokázat, že je výjimečným a nadále vysoce perspektivním hráčem," doplnil Adolf Šádek.

Generální manažer zároveň poděkoval Wolfsburgu za vstřícné jednání. „Jsme rádi, že také německý klub přihlédl k přání hráče a jeho dalšímu fotbalovému rozvoji. Jsme přesvědčeni o tom, že Vašek Pilař ukáže již v blížící se sezoně svůj nesporný talent a hlavně obrovský hlad po fotbale.“

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře