Hokejisté Sokolova bojují v předkole play off

Z hokeje. Ilustrační snímek ZapadoceskyDenikZ hokeje. Ilustrační snímek ZapadoceskyDenik

Vyvrcholení hokejové sezony v podobě play off se týká také prvoligového klubu Baníku Sokolov. Západočeský celek postoupil do předkola, v němž měří síly s Litoměřicemi.

Reklama

Sokolovští hokejisté se vešli do elitní dvanáctky týmů, které startují ve vyřazovacích bojích. Je to úspěch i z toho důvodu, že předchozí sezona se Baníku příliš nevydařila.

Při osmnácti účastnících první ligy nebylo snadné vyhnout se dolním patrům tabulky. Ale nakonec jsme se po základní části umístili v jejím středu, což považujeme za splnění cíle,“ uvedl sokolovský trenér Tomáš Hamara, který se ujal týmu loni v létě.

V předkole play off se Baník Sokolov pokouší přejít do čtvrtfinále.

„O Litoměřicích víme, že v první polovině sezony za ně hráli adepti juniorské reprezentace, kteří byli i na mistrovství světa do dvaceti let. Od ledna pak po jejich odchodu do extraligy nebo i do zámoří, přivedli Litoměřičtí nové hráče. A nakonec byli sedmí, takže určitě prokázali kvalitu,“ míní Hamara o soubojích s ambiciozním soupeřem.

Kromě duelů Litoměřice-Sokolov tvoří další dvojice předkola série Vsetín-Ústí nad Labem, Poruba-Prostějov, Třebíč-Slavia Praha.

Jistý postup do čtvrtfinále mají už vítězný tým základní části Kladno s Jaromírem Jágrem, ale také Dukla Jihlava, HC Přerov a HC Vrchlabí.
..
.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře