Karlovarský volejbal vstoupí do extraligy pod názvem VK ČEZ Karlovarsko

V Karlových Varech vznikl nový volejbalový klub, ilustrační foto. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.czV Karlových Varech vznikl nový volejbalový klub, ilustrační foto. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.cz

Karlovy Vary - Pod názvem VK ČEZ Karlovarsko vstoupí do extraligy nový volejbalový klub, který nově půobí v Karlových Varech. Zároveň byl představen nový generální sponzor.

Reklama

Nový subjekt na domácí volejbalové mapě spojil své působení s energetickou společností ČEZ, která se stává generálním partnerem klubu zatím na tři roky.

Volejbalový klub ČEZ Karlovarsko už nyní úzce spolupracuje se základními školami a sportovní a osobnostní rozvoj mládeže v regionu patří k jeho stěžejním záměrům. Spojení nově vzniklého volejbalového klubu se silným generálním partnerem se líbí i hejtmanovi Karlovarského kraje Josef Novotný.

Pro nadcházející ročník extraligy už karlovarský klub poskládal podstatnou část dvanáctičlenné hráčské soupisky.

Hvězdou týmu bude někdejší kapitán olympijského výběru Venezuely Andy Rojas, zkušenosti vnese do týmu i několikanásobný mistr České republiky Michal Sukuba. Hlavní útočnou silou VK ČEZ Karlovarsko by se měl stát nejlepší hráč slovinské ligy, univerzál Matej Mihajlovič.

Do nejvyšší soutěže mužů vstoupí VK ČEZ Karlovarsko 16. října v Benátkách nad Jizerou,

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře