Kouč Viktoriánů Vrba je na hráče hrdý. Zápas s Bayernem jsem zvládli, říká

Plzeň - Plzeňský trenér Pavel Vrba je z výkonu hráčů po těsně prohraném utkání s Bayerem Mnichov (0:1) spokojený. "Jsem rád, že jsme ukázali pravou tvář Plzně," prohlásil.

Reklama

Před dvěma týdny Plzeňští po zoufalém výkonu v Mnichově prohráli 0:5. "Tam jsme odehráli jedno z nejhorších utkání v pohárech. Měli jsme jen brankáře Kozáčika, který nás chránil před větším přídělem. Teď se k němu v Plzni přidali i další hráči," konstatoval Pavel Vrba.

"V Mnichově jsme odehráli až nedůstojnou partii, teď jsme byli mnohem výraznější. Byli bychom rádi, kdybychom v takových výkonech pokračovali i v dalších zápasech," řekl trenér Viktorky.

V úterý (5.11.2013) Plzeň sahala po remíze. Stačilo proměnit jednu ze dvou nadějných střel. "Ale odehrát proti Bayernu takové utkání, to nás povzbudí do dalších zápasů. Věřím, že v prosinci proti CSKA Moskva jsme schopní se poprat o třetí místo ve skupině," uvedl Pavel Vrba.

"Mrzí mě, že třeba v prvním poločase Dan Kolář neproměnil tu šanci, kterou měl. Podle mě to byla hezká akce, která mohla skončit gólem. Ve druhém poločase jsme měli dvě situace. Byli jsme ale málo důrazní," dodal plzeňský trenér.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře