Na chuligány Partizanu Bělehrad v Plzni se chystají policejní manévry

Ilustrační snímek. Foto: pixabay.comIlustrační snímek. Foto: pixabay.com

PLZEŇ - Ve čtvrtek (22.2.2018) se odehraje odvetné utkání 3. kola Evropské ligy mezi fotbalisty Viktorie Plzeň a Partizanu Bělehrad.

Reklama

Plzeň uhrála v Srbsku před týdnem remízu 1:1 a má tak nadějné vyhlídky do čtvrteční odvety směrem k postupu do případného osmifinále Evropské ligy.

Kromě fotbalistů se ale na utkání také připravují policisté. Tvrdé jádro bělehradských chuligánů si říká "Hrobaři" a patří k nejvíce násilnickým chuligánským skupinám ve světovém fotbale. Kam se na ně hrabou chuligáni Dynama Drážďany, kteří jsou postrachem třeba v Německu.

Ačkoli fanoušky Plzně a Partizanu pojí poměrně přátelské vztahy a před týdnem oba tábory v Srbsku poklidně fandily, plzeňští policisté musí být ve střehu. "Hrobaři" nemají rádi spíše soupeře z Ruska či Polska.

Policisté ve střehu

Ve čtvrtek budou na dodržování vnitřního pořádku a bezpečnosti dohlížet například policisté pořádkových jednotek. Současně budou ve střehu v okolí stadionu pro zajištění plynulé dopravy k nápomoci dopravní policisté.

V akci bude i antikonfliktní tým a členové týmu z oddělení služební kynologie se služebními psy a z oddělení hipologie budou k dispozici i příslušníci se služebními koňmi. Současně budou návštěvníci zápasu pod dohledem kamer v rámci mobilního monitorovacího centra.

Na bezpečnostní opatření upozorňuje své fanoušky i klub FC Viktoria Plzeň. Domácí fanoušci prý budou vpuštěni na stadion pouze po kontrole osobních dokladů. Bez občanského průkazu či potvrzení o trvalém či přechodném pobytu nebudou diváci vpuštěni.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Plzeňský kulturista ve videu schvaloval střelbu na Roma. Policie ho chce dostat k soudu Plzeňský kulturista ve videu schvaloval střelbu na Roma. Policie ho chce dostat k soudu
Celníci odhalili nelegálně pracující zahraniční dělníky ve firmách na západě Čech Celníci odhalili nelegálně pracující zahraniční dělníky ve firmách na západě Čech
Klatovy žijí rychlými auty. Město hostí Rallye Šumava, Historic Vltava rallye a exhibiční Rallye Šumava Legend Klatovy žijí rychlými auty. Město hostí Rallye Šumava, Historic Vltava rallye a exhibiční Rallye Šumava Legend

Karlovy Vary po vítězné baráži slaví návrat do extraligy Karlovy Vary po vítězné baráži slaví návrat do extraligy
Na Plzeňsku spadl muž z vlaku Na Plzeňsku spadl muž z vlaku
Babiše, do koše. Bureš, za katr půjdeš. Nejen v Plzni a Karlových Varech se protestovalo kvůli Babišovi Babiše, do koše. Bureš, za katr půjdeš. Nejen v Plzni a Karlových Varech se protestovalo kvůli Babišovi


Komentáře