Na chuligány Partizanu Bělehrad v Plzni se chystají policejní manévry

Ilustrační snímek. Foto: pixabay.comIlustrační snímek. Foto: pixabay.com

PLZEŇ - Ve čtvrtek (22.2.2018) se odehraje odvetné utkání 3. kola Evropské ligy mezi fotbalisty Viktorie Plzeň a Partizanu Bělehrad.

Reklama

Plzeň uhrála v Srbsku před týdnem remízu 1:1 a má tak nadějné vyhlídky do čtvrteční odvety směrem k postupu do případného osmifinále Evropské ligy.

Kromě fotbalistů se ale na utkání také připravují policisté. Tvrdé jádro bělehradských chuligánů si říká "Hrobaři" a patří k nejvíce násilnickým chuligánským skupinám ve světovém fotbale. Kam se na ně hrabou chuligáni Dynama Drážďany, kteří jsou postrachem třeba v Německu.

Ačkoli fanoušky Plzně a Partizanu pojí poměrně přátelské vztahy a před týdnem oba tábory v Srbsku poklidně fandily, plzeňští policisté musí být ve střehu. "Hrobaři" nemají rádi spíše soupeře z Ruska či Polska.

Policisté ve střehu

Ve čtvrtek budou na dodržování vnitřního pořádku a bezpečnosti dohlížet například policisté pořádkových jednotek. Současně budou ve střehu v okolí stadionu pro zajištění plynulé dopravy k nápomoci dopravní policisté.

V akci bude i antikonfliktní tým a členové týmu z oddělení služební kynologie se služebními psy a z oddělení hipologie budou k dispozici i příslušníci se služebními koňmi. Současně budou návštěvníci zápasu pod dohledem kamer v rámci mobilního monitorovacího centra.

Na bezpečnostní opatření upozorňuje své fanoušky i klub FC Viktoria Plzeň. Domácí fanoušci prý budou vpuštěni na stadion pouze po kontrole osobních dokladů. Bez občanského průkazu či potvrzení o trvalém či přechodném pobytu nebudou diváci vpuštěni.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Záměr pálit ostravské toxické kaly na Sokolovsku šokuje obyvatele Záměr pálit ostravské toxické kaly na Sokolovsku šokuje obyvatele
Ohledně vzniku akvaparku v Plzni se stále vedou diskuse Ohledně vzniku akvaparku v Plzni se stále vedou diskuse
Opilý řidič v zákazu řízení způsobil nehodu Opilý řidič v zákazu řízení způsobil nehodu

Festival Blik Blik rozzářil Plzeň Festival Blik Blik rozzářil Plzeň
Řidič nedal přednost kamionu. Muž na místě zemřel Řidič nedal přednost kamionu. Muž na místě zemřel
Plzeň zavádí nový systém týkající se bezpečnosti v družinách Plzeň zavádí nový systém týkající se bezpečnosti v družinách


Komentáře