Plzeňský trenér Michal Bílek: Hráči plní, co po nich chceme

Fotbalový stadion Viktorie Plzeň. Foto ZapadoceskyDenikFotbalový stadion Viktorie Plzeň. Foto ZapadoceskyDenik

Fotbalisté Plzně prožívají vydařený vstup do sezony, ve které vyhráli všech pět utkání nejvyšší soutěže a celkově devět z deseti soutěžních duelů.

Reklama

„Říkám klukům, že každý z nich musí být připravený. I když nehraje dva tři zápasy, musí v tréninku pracovat na 100 procent. Musí se starat o sebe tak, že když pro něj přijde šance, musí ji chytit. Věřím, že to tak je. Aspoň to tak vypadalo i proti Karviné. Kluci, kteří nastoupili, to zvládli dobře,. Plní to, co po nich chceme," řekl trenér Michal Bílek na on-line tiskové konferenci.

"Jsem rád za kádr, který tady je. Ale pro některé kluky je to opravdu velmi složité. I třeba dvacátý hráč v Plzni by někde pravidelně hrál v základu a tady se někdy nedostane ani na lavičku. My na ně apelujeme, aby byli pozitivní a čekali na šanci. Zatím to jde," dodal zkušený kouč.

"Kdyby mi někdo řekl, že z deseti zápasů devět vyhrajeme, tak bych samozřejmě po tom hned skočil. Ale myslím si, že do této chvíle je to zasloužené. Tým dobře pracuje, je poctivý, zodpovědný a jdeme výsledkům naproti. Vážíme si toho," uvedl Bílek.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře