Potřebujeme sbírat body, uvědomuje si plzeňský Miroslav Indrák

Miroslav Indrák. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.czMiroslav Indrák. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.cz

LIBEREC - Rozporuplné pocity měl plzeňský hokejový útočník Miroslav Indrák po zápase v Liberci. Na jednu stranu ho mohlo těšit, že vstřelil gól do sítě lídra tabulky extraligy, zároveň litoval porážky 1:3. „Potřebujeme sbírat body,“ vystihl Indrák jasné priority plzeňského mužstva.

Reklama

Do Liberce jste přijeli po sérii sedmi zápasů, v nichž jste pokaždé bodovali. Proč to nevyšlo pod Ještědem?

Liberečtí Bílí Tygři mají vysokou kvalitu. Daří se jim, zvl᚝ na domácím ledě. Vlítli na nás a dali nám brzy gól. Sice jsem pak vyrovnal na 1:1, ale to bylo všechno. Soupeř přidal další dvě branky, my už žádnou.

Je pro vás vstřelený gól jedenáct vteřin před koncem první třetiny útěchou?

Jak se to vezme. Byl bych raději, kdybychom vyhráli a já třeba ani neskóroval. Když se na to podívám z celkového hlediska, tak moje branka nic neřešila. Ve druhé třetině se hrál vyrovnaný hokej, pak nás ale domácí zamkli.

Co tedy rozhodlo?

Větší schopnost Liberce tlačit se do branky. Bílí Tygři jsou ve formě, mají skvěle sehrané přesilovky a padá jim to tam.

Po zápase v Liberci hrajete hned v neděli 22. ledna na opačném konci republiky v Třinci. Jak se k tomu stavíte?

Je to těžká minisérie proti prvnímu a druhému celku tabulky. Musíme se soustředit hlavně na sebe a hrát dobrý hokej. To si klademe jako cíl před každým zápasem. Na časté cestování se nevymlouváme. Patří to k extralize. Bojujeme o předkolo play off a z devátého místa tabulky potřebujeme získávat body.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře