Umlčí Viktorka Becaliho? Hraje se o postup do Ligy Mistrů

Ilustrační smímek. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.czIlustrační smímek. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.cz

PLZEŇ - Podle majitele rumunského klubu FCSB měla být Plzeň ve 3. předkole Ligy Mistrů snadným soustem. Ani plzeňskému soupeři nepřikládal váhu. Jenže ouha. Po prvním duelu je blíž k postupu právě Viktoria Plzeň.

Reklama

Majitel klubu, který navazuje na slavnou Steauu Bukurešť Becali, si po losu 3. předkola pochvaloval jak snadného soupeře Rumuni dostali. Jenže Vrbova parta uhrála v prvním duelu v Bukureši nadějou remízu 2:2.

„Nervózní ještě nejsem, možná zítra se nervozita trochu dostaví. Ale čeká nás další ze zápasů, na které jsme zvyklí. Pro mě to bude podobné jako před každým jiným utkáním. Cítíme se dobře, doma jsme v lize vyhráli, z Bukurešti přivezli remízu. Důležité ale je, co bude zítra, protože rozhodně chceme postoupit,“ řekl na klubovém webu Patrik Hrošovský.

Plzeň je nyní v lepší pozici než její soupeř, remíza z venku ale může být zrádná. Plzeň doma nemůže prohrát. Stačí ji ale k postupu i remízové stavy 0:0 a 1:1.

„FCSB jsem viděl ve všech soutěžních zápasech. Oba týmy hrají obrovsky důležité utkání a pro všechny jeho účastníky bude naprosto výjimečné. V takovýchto zápasech také bývají předváděny výjimečné výkony. Věřím, že obě dvě mužstva budou hrát tak, jako v Bukurešti. Tedy více ofenzivně než defenzivně. Hrát na 0:0 je sebevražda," předeslal na předzápasové tiskové konferenci trenér Pavel Vrba.

Utkání začne ve středu ve 20:15, zápas přenáší ČT Sport.

Tip redakce: 2:1 pro Plzeň.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře