Venku jsme potřebovali uspět, tvrdí karlovarský Daniel Krejčí po výhře v Ústí

Ilustrační snímek. Foto: Ladislav ChlíbekIlustrační snímek. Foto: Ladislav Chlíbek

ÚSTÍ N.L./K.VARY - V rámci 30. kola hokejové WSM ligy uspěli hráči Karlových Varů na ledě Slovanu Ústí nad Labem, který porazili 3:1. V tabulce se tak Západočeši vyhoupli na druhé místo. "Konečně se nám podařilo proměnit přesilovky," lebedil si karlovarský obránce Daniel Krejčí.

Reklama

Ve 30. kole WSM ligy sehrály Karlovy Vary duel na ledě Ústí nad Labem, s nímž naposledy doma prohrály. Tentokrát si ale přijeli svěřenci trenéra Martina Pešouta pro výhru 3:1.

"Měli jsme velkou chuť, chtěli jsme vyhrát a konečně přivézt body z venku, což se nám v poslední době úplně nedařilo. Z výhry v Ústí máme samozřejmě radost," rozplýval se karlovarský obránce Daniel Krejčí v útrobách ústeckého stadionu po utkání.

Energetici si už letos na Ústeckých vylámaly zuby a opět se úvod sobotního duelu nesl ve vlažném duchu, jako dosud ve všech vzájemných letošních zápasech.

"O Ústí se říká, že to jsou takoví uspávači hadů, ale když na to přijde, tak si umí přihrát, zakombinovat a udeřit. Očekávali jsme jejich styl hry, ale rozhodně jsme se soupeři nechtěli přizpůsobit. Naopak jsme chtěli hrát ofenzivně, jak je nám vlastní," vysvětlil Krejčí.

Energetikům se v poslední době nedařilo proměňování přesilových her, v Ústí ale karlovarské početní výhody rozhodly o výsledku. "Přesilovky sehráváme dobře, bohužel v nich nejsme produktivní. Je otázkou, proč tomu tak je. V Ústí jsme ale hned dvě početní výhody využili a nakročili k výhře," dodal Krejčí.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře