Viktoria Plzeň po třech letech bude v pohárové Evropě chybět. Na domácím hřišti ostudně prohrála

Hráči Viktorie Plzeň při tréninku. Reprofoto: FC Viktoria PlzeňHráči Viktorie Plzeň při tréninku. Reprofoto: FC Viktoria Plzeň

Plzeň - Viktoria Plzeň se loučí s pohárovou Evropou ve 3. předkole Evropské ligy. Nad její síly byl rumunský tým Petrolul Ploješ. I když úvodní zápas skončil nadějným výsledkem (1:1), v domácí odvetě Viktroriáni dostali lekci z produktivity (1:4).

Reklama

„Za to co jsme předvedli na hřišti, si můžeme sami. To že jsme dostali čtyři góly je hodně špatné, že jsme neproměňovali šance je další věc. Dnes jsme se zkrátka porazili sami,“ neskrýval rozčarování pro prohraném zápase plzeňský trenér Dušan Uhrin.

„Chtěli jsme do utkání vstoupit aktivně, což se nám povedlo, ale opět se ukázala nezodpovědnost při standardních situacích. Nevím, kdo tam chybu udělal, každopádně nás první gól rozhodil. Dál jsme útočili, nicméně jsme se nedokázali prosadit a hosté využívali naše chyby,“ hodnotil zápas trenér Viktorie Plzeň.

„Za stavu 1:3 už je těžké zápas otáčet, chtěli jsme to aspoň zkusit, ale prostě to nešlo. O osudu utkání rozhodl třetí inkasovaný gól,“ dodal trenér Viktorie Dušan Uhrin.

ČTĚTE: Viktoriáni drží naději na postup. S Petrolulu Ploješ remizovali

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře