Viktoria Plzeň slavila čtvrtý ligový titul s fanoušky na náměstí Republiky

Oslavy na náměstí Republiky. Foto: archiv FC Viktoria PlzeňOslavy na náměstí Republiky. Foto: archiv FC Viktoria Plzeň

PLZEŇ - Fotbalová euforie v Plzni. Viktoria slavisla s fanoušky čtvrtý ligový titul a tisícovka z nich se sešla na náměstí Republiky. Pivo teklo proudem, a navíc zdarma.

Reklama

Středeční večer byl v celé Plzni ve znamení červené a modré. Náměstí republiky, na kterém se už během živého přenosu zápasu s Jabloncem shromáždilo několik stovek fanoušků, výrazně ožilo po závěrečném hvizdu zápasu.

Obhájci titulu se po oslavách přímo na hřišti přesunuli autobusem s otevřenou střechou za doprovodu množství fanoušků na náměstí Republiky, kde už tou dobou čekaly tisíce natěšených viktoriánů. Příjezd staronových mistrů způsobil nefalšovanou vlnu nadšení. Jeden po druhém vystoupali za frenetického vyvolávání jmen na pódium a když se v záři reflektorů objevil i stříbrný mistrovský pohár, začalo šampaňské tryskat vzduchem.

Překvapením pro všechny fanoušky bylo vystoupení v kabině oblíbeného Petera Nagy, který společně se všemi viktoriány zazpíval své největší hity. Život v Plzni se zase jednou díky Viktorii na pár hodin zcela zastavil…

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře