Viktoriáni deklasovali Hradec Králové a vedou ligu. Přesto fanoušci jsou nespokojeni

Nový trenér FC Viktoria Plzeň Miroslav Koubek. Foto: archiv FC Viktoria PlzeňNový trenér FC Viktoria Plzeň Miroslav Koubek. Foto: archiv FC Viktoria Plzeň

Plzeň - Fotbalisté FC Viktorie Plzeň v premiéře pod vedením nového kouče Miroslava Koubka porazili na domácím hřišti Hradec Králové (4:0). Přesto fanoušci jsou nespokojeni a nový kouč si musel vyslechnout kritiku.

Reklama

Bylo to povinné vítězství nad prvoligovým nováčkem. Plzeňané porazili Hradec Králové, a tak ligovou premiéru na lavičce si úspěšně odbyl Miroslav Koubek. Jenže fanoušci mu poděkovali transparentem, který podpořil odvolaného trenéra Dušana Uhrina ml.

Tvrdé jádro fandů si totiž stále pamatuje, že pod Koubkovým vedením plzeňský tým sestoupil do nižší soutěže. Psal se rok 2001.

„Byl jsem hodně nepříjemně překvapen. Vůbec bych nevěřil, že situace zpřed třinácti let by se mohla v současnosti odrazit na vztahu mém a plzeňských příznivců,“ uvedl Miroslav Koubek v předzápasovém programu. Po utkání na tiskovce pak prohlásil, že se s fanoušky chce setkat a promluvit s nimi.

A není se čemu divit. Trenér si musel při utkání vyslechnout pokřik "Koubek, ven!" Fanoušci se dále vysmívali koncepci na 7 měsíců. O té hovořil Miroslav Koubek při svém návratu do Štruncových sadů.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře