Viktoriáni drží naději na postup. S Petrolulu Ploješť remizovali

Plzeňští fotbalisté při tréninku. Reprofoto: FC Viktoria PlzeňPlzeňští fotbalisté při tréninku. Reprofoto: FC Viktoria Plzeň

Plzeň, Ploješť - Plzeňští na rumunském hříšti s Petrolulu Ploješť remizovali 1:1, přitom celé utkání prohrávali. Díky gólu Daniela Koláře Viktoriáni drží naději na postup v Evropské lize.

Reklama

Ve Štruncových sadech musí Plzeňané za týden udržet nulu.

Viktoria v utkání s rumunským týmem sice nenapravila rozpačitý výkon v úvodu nové sezóny, ale dala si naději. Díky mimořádně důležitému gólu v samotném závěru. Plzeň totiž prohrávala od 75. minuty gólem hvězdného Adriana Mutua.

„Byl to velice korektní zápas, který se nesl v útočném duchu. Určitě byl zajímavý také pro diváky. Atmosféra na stadionu byla skvělá. Jsem rád, že jsme vstřelili gól, protože to jsme chtěli. Šance na postup jsou pořád stejné. V odvetě budeme hrát dál útočný fotbal a je mi celkem jedno, jaký výsledek uhrajeme. Hlavně, když bude postupový,“ zhodnotil zápas plzeňský trenér Dušam Uhrin ml.

„Chtěli jsme vyrovnat. Nasadili jsme hráče do útoku a myslím, že naše touha vyhrát byla cítit. Navíc jsme měli ještě jednu obrovskou šanci, ze které jsme taky mohli skórovat,“ dodal.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře