Viktoriáni se připravují na Superpohár se Spartou. V nových dresech

David limberský pózuje v novém dresu Viktorie Plzeň. Foto: FC Viktoria PlzeňDavid limberský pózuje v novém dresu Viktorie Plzeň. Foto: FC Viktoria Plzeň

Plzeň - Fotbalisté FC Viktoria Plzeň nastoupí do nové fotbalové sezóny již v pátek (18.7.2014). Úvodním utkáním bude souboj o český Superpohár, ve kterém se plzeňský klub utká se Spartou Praha.

Reklama

Na rozdíl od Sparty Praha, která absolvovala zápas předkola Ligy mistrů, naskočí viktoriáni do zápasu z přípravy. „Je lepší, když je mužstvo v zápasovém rytmu, než když hraje hned první ostré utkání, ve kterém o něco jde. Možná je to pro nás malá nevýhoda, ale rozhodně se nejedná o výmluvu. My jsme připraveni, půjdeme do utkání naplno a budeme ho chtít vyhrát,“ řekl Ondřej Vaněk.

Ten ví, že Plzeň a Sparta jsou momentálně největší rivalové v České republice. "Jde o trofej, takže se určitě bude jednat o vyhecované utkání. Oba týmy budou chtít vyhrát, ale já věřím, že na konci se budeme radovat my.“

Zápas, který rozhodne o držiteli českého Superpoháru, se na pražské Letné uskuteční v pátek 18. července od 17.45 hodin. Viktoriáni k utkání nastoupí v nových dresech.

Za čtyři ročníky soutěže zvedli trofej nad hlavu hráči čtyř týmů – Sparty Praha, Viktorie Plzeň, Sigmy Olomouc a Baumitu Jablonec. Páteční utkání určí celek, který se bude moci pyšnit dvěma vítězstvími.

Fotbalisté Viktorie po Superpohádru ještě naskočí do Evropské ligy.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře