Tachovsko - AKTUALITY

Stále více lidí se stává obětí podvodu internetových obchodníkůStále více lidí se stává obětí podvodu internetových obchodníků

TACHOVSKO – Obětí internetového podvodu se stal 52letý muž, který si přes internetový obchod zakoupil mobilní telefon za téměř třináct tisíc korun.

U Stříbra má stát polygon na testování aut bez řidičeU Stříbra má stát polygon na testování aut bez řidiče

STŘÍBRO - Developerská a investiční společnost plánuje u Stříbra vybudovat první český polygon pro testování aut bez řidiče. Projekt má být v provozu od roku 2022.

Nehoda osobáku s motorkou. Těžce zranění na místěNehoda osobáku s motorkou. Těžce zranění na místě

TACHOV - Na okraji Tachova došlo k těžké nehodě, když se spolu srazili osobní automobil a motorka.


Výbuchy na Tachovsku! V Plané bouchají propanbutanové lahveVýbuchy na Tachovsku! V Plané bouchají propanbutanové lahve

PLANÁ - V Plané na Tachovsku mají od rána plné ruce práce! Hasiči zachraňují sklad propanbutanových lahví, který vzplál v pátek dopoledne.

Tachov či Stříbro jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?Tachov či Stříbro jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

TACHOV, STŘÍBRO - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i ve městech na Tachovsku. Dokonce …

Na Tachovsko se přesune distribuční centrum DM Drogerie z NěmeckaNa Tachovsko se přesune distribuční centrum DM Drogerie z Německa

BOR - V Boru bude působit drogistický řetězec DM Drogerie, který má i v Česku maloobchodní síť. Jenže na Tachovsku bude logistické centrum pro e-shop určený německým zákazníkům.


Strana 1 z 2
1 2 »»