Vize pro Česko. To jsou debaty ve městech na západě Čech o podstatných tématech

Logo Vize pro ČeskoLogo Vize pro Česko

Debaty o podstatných tématech s lidmi, kteří mají co říct. To je upravený formát publicistiky na webu ZápadočeskýDeník.cz. Vize pro Česko je event v kombinaci s publikací v online a tištěné podobě.

Reklama

Dva hlavní hosté, další v publiku. Přítomna je i veřejnost.

Moderátor akce vede poklidnou kultivovanou debatu s cílem zjistit to podstatné o daném tématu.

To je formát online regionálního deníku ZápadočeskýDeník.cz.

"Formát Vize pro Česko, což je registrovaná ochranná známka, vznikl v roce 2015. V červnu téhož roku jsme uspořádali velkou - pravda konfliktní - debatu v Litvínově. Na jedno místo jsme sezvali příznivce a opdůrce těžby uhlí v oblasti Horního Jiřetína na Mostecku. Nechybělo ani publikum. Byl to akční formát, který jsme chtěli zopakovat, nakonec jsme ho modifikovali," popsal Radek Pešout z mediální skupiny MediaShow Group.

V roce 2016 proběhla konference o financování ústeckého sportu v Ústí nad Labem. V roce 2017 prezentace výsledků o situaci v Ústeckém kraji.

Na jaře 2018 v Litoměřicích proběhla debata o zdravotnictví nejen v Ústeckém kraji, ale především na Litoměřicku a Roudnicku.

V září 2018 startuje debatní seriál Vize pro Litoměřice. "Chceme pokračovat dalšími městy i v západních Čechách. Chystáme i tematické debaty, například o dopravě," nastiňuje plány Radek Pešout.

Debata bude mít vždy formát setkání dvou vybraných hlavních hostů ve veřejném prostoru. Na debatu bude promo kampaň pro veřejnost, která bude mít možnost se debaty přímo účastnit.

Následně jsou připraveny mediální výstupy tak, aby se k vyjádřením a názorům debatních hostů dostala široká veřejnost. Seriál článků je publikován v rubrice Vize na webu ZápadočeskýDeník.cz.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře