ČT na Vánoce 2017 chystá Anděl Páně 2, Marii Terezii nebo Nejlepšího přítele

Z natáčení pohádky Anděl Páně 2. Foto: archiv ČTZ natáčení pohádky Anděl Páně 2. Foto: archiv ČT

ČESKO - Vánoce 2017 na televizní obrazovce mají být opět s novinkami. Vánoční program představila Českí televize, která vsadí opět na pohádky i historický velkofilm.

Reklama

Česká televize odvysílá o vánočních svátcích pohádky Anděl Páně 2, Nejlepší přítel, Tři oříšky pro Popelku či historický velkofilm Marie Terezie.

Jedním z hitů bude pohádka Anděl Páně 2 režiséra Jiřího Stracha s Ivanem Trojanem či Jiřím Dvořákem, která se stala nejnavštěvovanějším filmovým snímkem roku 2016,

ČT1 ji odvysílá na Štědrý den, v neděli 24. prosince 2017.

První svátek vánoční je vyhrazen pro novou pohádku Karla Janáka Nejlepší přítel. V hlavních rolích se představí Zdeněk Piškula či Kristína Svarinská.

Na Druhý svátek vánoční uvede ČT tradiční pohádku Tři oříšky pro Popelku. Ve vánočním vysílání ČT se ale objeví dalších asi třicet pohádek včetně třetí premiérové pohádky pro sluchově hendikepované diváky s názvem Nejkrásnější dar.

Hlavním silvestrovským programem Velká plavba s Waldemarem provede Martin Dejdar.

Poctu zpěvákovi Waldemaru Matuškovi složí Eva Pilarová, Monika Absolonová, Jiří Suchý a další.

Novoroční vysílání bude ve znamení dvojdílného snímku Marie Terezie.

Ten vznikl v koprodukci ČT, rakouské, maďarské a slovenské televize. Minisérie mapuje životní osudy císařovny Marie Terezie, ztvárnila ji rakouská herečka Marie-Luise Stockinger. Ve snímku například hraje Vojta Kotek.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Babiš s Faltýnkem byli poslanci vydáni k trestnímu stíhání Babiš s Faltýnkem byli poslanci vydáni k trestnímu stíhání
Sprejer pomaloval Zemana na billboardech. Hledá ho policie Sprejer pomaloval Zemana na billboardech. Hledá ho policie
Silný vítr i závěje. Meteorologové varují před nepřízní počasí Silný vítr i závěje. Meteorologové varují před nepřízní počasí

Babišův kabinet nezískal důvěru poslanecké sněmovny. Koho ANO přemluví? Babišův kabinet nezískal důvěru poslanecké sněmovny. Koho ANO přemluví?
Miloš Zeman a Jiří Drahoš postoupili do druhého kola prezidentských voleb Miloš Zeman a Jiří Drahoš postoupili do druhého kola prezidentských voleb
Prezidentské volby 2018. Češi zvolí ve druhé přímé volbě prezidenta Prezidentské volby 2018. Češi zvolí ve druhé přímé volbě prezidenta


Komentáře