Kde se nechat operovat. Vyberte si nemocnici i lékaře

Operace, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comOperace, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

Čeká vás operace a chcete si vybrat nejen lékaře, ale i nemocnici? Roudnická chirurgie je dlouhodobě oblíbená u pacientů z regionu i mimo něj.

Reklama

Díky vysoké kvalitě poskytované traumatologické péče, je současně vyhledávaná i mezi sportovci, kteří mimo jiné oceňují rychlost rekonvalescence po provedených zákrocích.

Pod vedením primáře MUDr. Ondřeje Krajníka se podařilo za poslední tři roky zvýšit operativu o 30%.

Důvody pro:

1. Zkušení operatéři, kteří provádějí stovky zákroků ročně. To je zárukou rutinní kvalitní a také rychlé operace, která nezatěžuje pacienta.

2. Naprostá drtivá část operací je prováděna miniinvazivně, to znamená ze tří vpichů. Miniinvazivní operace pacientovi způsobí menší zátěž, dochází při nich k menšímu poškození tkáně, pacient má menší pooperační bolesti.

Díky těmto operacím se také výrazně zkracuje rekonvalescence a tudíž i pracovní neschopnost.

V neposlední řadě se jedná o zákroky s lepším kosmetickým efektem.

Laparoskopicky, tedy v dutině břiišní, roudnická nemocnice operuje záněty slepého střeva, všechny typy kýl, žlučníky, fundoplikace, cílené biopsie a střevní stromie.

Například kýly a žlučníky jsou nejčastěji prováděnými laparoskopickými zákroky a na pracovišti Podřipské nemocnice vůbec a ročně jich chirurgové tamní nemocnice provedou nad 300 operací.

Na tříselné kýly se doslova stahují pacienti ze širokého okolí.

Artroskopie - všechny resekční i záchovné výkony i rekonstrukční stabilizační operace, náhrady (plastiky) předního zkříženého vazu kolene (ramene).

3. Na operaci se pacient objedná v indikační poradně. Domluví si pořesný termín, požadavky na pokoj a také co je potřeba provést před výkonem, tedy předoperčaní vyšetření.

Chirurgické oddělení nabízí tři nadstandardní pokoje. Všechny jsou moderně vybavené a uspokojují zyvšující se poptávku po hotelových službách v rámci hospitalizace.

4. Před datem operace roudnická nemocnice pacientoi zašle SMS.

5. Nástup na operaci i odchod domů se roudnická nemocnice snaží zkrátit na nezbytně nutnou dobu. Například u artroskopie kolene odchází pacient zpravidla po jednodenní hospitalizaci domů.

6. Operace Podřipská nemocnice provádí na jedněch z nejmodernějších sálů v regionu, laminární proudění snižuje riziko infekce, vzduchotechnika s hepafiltry také zyvšuje komfort pacienta při operaci.

V květnu 2019 dostaly chirurgické sály nové vybavení v podobě laparoskopických věží. Ty jednoznačně zvyšují pohodlí operatéra i operační skupiny.

Součástí věží je více monitorů, které umožňují vyšší stabilitu obrazu, rozlišení, novou generaci zoomu.

Přínos pro pacienta v podobě menšího ostření, které znamená menší spotřebu plynu, kratší výkon, méně zdravotních rizik.

7. Podřipská nemocnice používá materiály od renomovaných světových výrobců.

8. Šetrná anestezie. Na chirurgickém pracovišti lze provést artroskopii i ve spinální lokální nebo svodné anestezii (specialista ARO oddělení).Pacient si může po dohodě s anesteziologem (s ohledem na zdravotní indikace) typ anestezie vybrat.

9. Po propuštění je pacient zařazen do poradny, kde se zdravotní stav sleduje do vyloučení recidivy nebo nežádoudcích následků.

10. Jako speciální bonus lze považovat výběr ze dvou jídle během hospitalizace.

Kam se obrátit v případě zájmu o odbornou pomoc?

Objednání provádějte telefonicky na lince 416 858 245 nebo přes webové stránky Podřipské nemocnice v Roudnici nad Labem www.pnsp.cz.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře