ŽIVOTNÍ STYL

Půjčky na luxus - Na jaké věci je opravdu hloupost brát si půjčku?Půjčky na luxus - Na jaké věci je opravdu hloupost brát si půjčku?

V situaci, kdy řešíte bydlení, koupi důležitého spotřebiče nebo nutně potřebujete nový vůz na dojíždění do práce, bývá úvěr tím jediným a správným řešením.

Podomní obchodníci s elektřinou stále klamou. Na co si dát pozor a jak se bránit?Podomní obchodníci s elektřinou stále klamou. Na co si dát pozor a jak se bránit?

Jednou obchodují s elektřinou nebo plynem, podruhé prodávají úsporné žárovky a v poslední době přidávají také přihlášky do elektronických aukcí nebo tepelná čerpadla. Podomní prodejci stále zvoní na d…

Půjčku můžete bez problémů získat z pohodlí svého gaučePůjčku můžete bez problémů získat z pohodlí svého gauče

Na nákupy zboží na internetu jste si už pravděpodobně zvykli. Není nic pohodlnějšího, než vyhnout se mačkanicím v obchodech a nakoupit si pěkně doma na svém gauči s kávou v ruce. A navíc během pár min…


Dovolená v Ústeckém kraji. 6 důvodů, proč ho navštívitDovolená v Ústeckém kraji. 6 důvodů, proč ho navštívit

Ústecký kraj patří mezi popelku turistického ruchu v Česku, jenže opomíjenou. Nabízíme tipy na dovolenou nebo jen krátký výlet.

Dámy, víte, jak vybírat a nakupovat kvalitní kosmetiku? Poradíme!Dámy, víte, jak vybírat a nakupovat kvalitní kosmetiku? Poradíme!

Pleť a pokožka jsou naším zrcadlem, ale i rádcem. Právě na nich totiž ihned poznáme, že našemu tělo něco chybí nebo naopak přebývá. Myslíte si, že nakupujete vhodnou kosmetiku? Čtete někdy etikety?

Vyzkoušejte zimní procházky pohádkovými LibochovicemiVyzkoušejte zimní procházky pohádkovými Libochovicemi

LIBOCHOVICE - Zimní procházky a výlety mají své kouzlo a Libochovice u Litoměřic mají co nabídnout i přesto, že zámek či hrad Hazmburk je uzavřen.


Strana 4 z 9
«« 2 3 4 5 6 »»