ŽIVOTNÍ STYL

Co je lepší při úrazovém pojištění? Bolestné, nebo procento?Co je lepší při úrazovém pojištění? Bolestné, nebo procento?

V Česku je v souvislosti s úrazovým pojištěním velmi rozšířené a oblíbené takzvané bolestné, respektive pojistné plnění formou denního odškodného, případně procentem z pojistné částky.

Co má mobil společného s gorilami? 5 věcí, které jste o mobilu asi nevěděliCo má mobil společného s gorilami? 5 věcí, které jste o mobilu asi nevěděli

Mobilní telefony jsou naprosto běžnou součástí života. A mnoho z nás si ymslí, že o mobilu víme vše. Chyba lávky. Tak třeba: Co má mobilní telefon společného s gorilami?

Bylinky v kuchyni jsou velmi chutné. Jak je využívat v jídle?Bylinky v kuchyni jsou velmi chutné. Jak je využívat v jídle?

Prvního října byl světový den vegetariánů. Jim i všem dalším fanouškům rostlinné stravy přinášíme článek, ve kterém se zaměříme na využití bylinek v kuchyni.


Štvou vás bankovní poplatky? Česká spořitelna vyhrála první soudŠtvou vás bankovní poplatky? Česká spořitelna vyhrála první soud

Česká spořitelna vyhrála u soudu spor o poplatek za správu úvěru. V prvním sporu o tom rozhodl Obvodní soud pro Prahu 4. Klienta přímo zastupovala iniciativa Poplatkyzpět.cz.

Jak snížit riziko a co dělat, když dojde ke střetu se zvířetemJak snížit riziko a co dělat, když dojde ke střetu se zvířetem

V říjnu je zvýšený počet střetů se zvěří. Nehoda se zvířetem přitom může být jedno velké drama. Co dělat a jak se chovat, když se to stane?

Kdy žena nedostane mateřskou? Tady je 5 rizikových případůKdy žena nedostane mateřskou? Tady je 5 rizikových případů

Ne každá žena s narozeným dítětem může očekávat mateřskou, neboli peněžitou podporu v mateřství. Přinášíme pět případů, kdy žena mateřskou nedostane.


Strana 9 z 9
«« 7 8 9