ZPRÁVY

Angela Merkelová zvítězila v německých volbách. Protiimigrační AfD bodovala ve východním NěmeckuAngela Merkelová zvítězila v německých volbách. Protiimigrační AfD bodovala ve východním Německu

NĚMECKO - Angela Merkelová zvítězila v něleckých parlamentních volbách, ikdyž unie CDU/CSU výrazně ztratila. Do Bundestagu se dotala protiimigrační nacionalistická Alternativa pro Německo (AfD).

Trolejbusy s bateriovým pohonem jsou budoucností pro PlzeňTrolejbusy s bateriovým pohonem jsou budoucností pro Plzeň

PLZEŇ - Vedení plzeňského dopravního podniku si oblíbilo trolejbusy s bateriovým pohonem a takový typ trolejbusů by měl v budoucnu brázdit ulice západočeské metropole čím dál častěji.

Babí léto stále nepřichází, počasí připomíná polovinu říjnaBabí léto stále nepřichází, počasí připomíná polovinu října

ČESKO - Nová týdenní předpověď počasí příliš nepotěší. Doznívající léto kamsi zmizelo a počasí ovládl nastupující podzim.


Policie si posvítí na opilé strojvedoucí i přecházení po kolejíchPolicie si posvítí na opilé strojvedoucí i přecházení po kolejích

ZÁPADNÍ ČECHY - Policisté po celém území, nejenom na západě Čech, se více budou zaměřovat na dodržování pravidel na českých železnicích. A to ve zvýšené míře v celém průběhu měsíce září.

Babiše a Faltýnka může stíhat policie kvůli Čapímu hnízduBabiše a Faltýnka může stíhat policie kvůli Čapímu hnízdu

PRAHA - Poslanecká sněmovna rozhodla vydat šéfa hnutí Andreje Babiše a šéfa poslaneckého klubu Jaroslava Faltýnka (oba ANO) k trestnímu stíhání.

Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebudeNádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude

PLZEŇ - Vlaková nádraží v České republice se začnou ve velkém opravovat. Ohlásila to Správa železniční dopravní cesty. Modernizace se má dočkat 930 nádražních budov a mezi nimi i několik ze západu Čec…


Strana 1 z 31
1 2 3 »»