ZPRÁVY

Západní Čechy ochromila ledová kalamitaZápadní Čechy ochromila ledová kalamita

ZÁPADNÍ ČECHY - Sníh a ledovka komplikuje od pátečního (30.11.2018) rána dopravu Karlovarském a Plzeňském kraji. Na západě Čech je mnoho nehod i úrazů.

Martin Baxa je po čtyřech letech znovu primátorem PlzněMartin Baxa je po čtyřech letech znovu primátorem Plzně

PLZEŇ - Západočeská metropole má nového primátora. V čele Plzně bude ve funkci primátora po čtyřech letech opět Martin Baxa z ODS.

Ochladí se. Mráz má přinést do západních Čech sníhOchladí se. Mráz má přinést do západních Čech sníh

ZÁPADNÍ ČECHY - První polovina listopadu 2018 byla nezvykle teplá. To se má změnit. Do Česka přichází zima a teploty klesnou i pod nulu, navíc by mělo začít sněžit.


Martin Baxa má být primátorem Plzně. Volby ale u soudu napadla SPDMartin Baxa má být primátorem Plzně. Volby ale u soudu napadla SPD

PLZEŇ - Vítězné hnutí ANO s druhou ODS, doplní je ještě TOP 09 a ČSSD. Tak bude vypadat koalice v Plzni. Avšak volby skončí u soudu.

Karlovy Vary i Sokolov mají koalici. V Chebu i Mariánských Lázních ji oddálí soudKarlovy Vary i Sokolov mají koalici. V Chebu i Mariánských Lázních ji oddálí soud

KARLOVARSKÝ KRAJ - Koaliční smlouvu v Karlových Varech podepsalo vítězné hnutí ANO s Karlovaráky a ODS. Naopak volby do zastupitelstva města Cheb bude prověřovat krajský soud.

Kdo bude vládnout Plzni? ANO a ODS se přetahují o primátoraKdo bude vládnout Plzni? ANO a ODS se přetahují o primátora

PLZEŇ - První ANO, druhá ODS. Oba subjekty svorně mají 13 mandátů. Proto se pokoušejí vyjednat koalici. Avšak vyjednávání se zaseklo na postu primátora Plzně.


Strana 1 z 55
1 2 3 »»