ZPRÁVY

Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinaceNa Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace

PLZEŇ - Ve středu 18. října se pacienti z Plzeňského kraje možná nedostanou do většiny ordinací svých praktických lékařů.

Kdo vede kandidátky do sněmovny na západě Čech?Kdo vede kandidátky do sněmovny na západě Čech?

ZÁPADNÍ ČECHY /VOLBY 2017/ - Volební lídři stran a hnutí se na západě Čech rekrutují převážně z matadorů politiky a moc nováčků na předních - tedy volitelných - místech není.

Policie předala Babišovi a Faltýnkovi obvinění v kauze Čapí hnízdoPolicie předala Babišovi a Faltýnkovi obvinění v kauze Čapí hnízdo

PRAHA - Předseda hnutí Andrej Babiš a první místopředseda hnutí Jaroslav Faltýnek (oba ANO) byli policií obviněni z údajného dotačního podvodu v kauze Čapí hnízdo.


Předpověď počasí: O víkendu může sněžitPředpověď počasí: O víkendu může sněžit

ČESKO - Poslední příjemné dny se solidními teplotami vystřídá během následujícího víkendu a dalšího týdne ochlazení. Kromě dešťě a větru má přijít i sněžení.

Babí léto skončilo, přijde ochlazeníBabí léto skončilo, přijde ochlazení

ČESKO - Ne, ne. V České republice na příjemné a slunečné počasí už nečekejte. Po velmi krátkém babím létu se bude už jen ochlazovat.

Angela Merkelová zvítězila v německých volbách. Protiimigrační AfD bodovala ve východním NěmeckuAngela Merkelová zvítězila v německých volbách. Protiimigrační AfD bodovala ve východním Německu

NĚMECKO - Angela Merkelová zvítězila v něleckých parlamentních volbách, ikdyž unie CDU/CSU výrazně ztratila. Do Bundestagu se dotala protiimigrační nacionalistická Alternativa pro Německo (AfD).


Strana 1 z 32
1 2 3 »»