Blíží se slavnostní zahájení Plzně 2015. Ubytovací kapacity jsou skoro plné

Nové divadlo v Plzni. Foto: archiv Plzeň 2015Nové divadlo v Plzni. Foto: archiv Plzeň 2015

Plzeň - Už 17. ledna 2015 bude slavnostně zahájen celoroční projekt Plzeň 2015 - Evropské město kultury. Ubytovací kapacity ve městě jsou již z podstatné části obsazené.

Reklama

V sobotu 17. ledna 2015 se po pěti letech příprav oficiálně otevře světu město Plzeň jako Evropské hlavní město kultury 2015. Hlavními aktéry zahájení projektu bude samotná Plzeň, její občané a návštěvníci. Pod taktovkou uměleckého ředitele Plzně 2015 Petra Formana se rozehraje podívaná na oslavu zahájení největší kulturní události roku 2015 v České republice. Otevírání města se bude odehrávat v průběhu tří dnů.

Vše začne čtyřmi průvody, které vyrazí směrem k náměstí Republiky v Plzni. V jednom z nich diváci uvidí mimo jiné plavbu lodí, které vyrábí děti a studenti plzeňských škol, dětských domovů a členové dalších organizací z Plzně a Plzeňského kraje.

V souvislosti se slavnostním zahájením provozovatelé hotelů, penzionů, ubytoven či hostelů hlásí obsazené kapacity. Ti, kteří se chtějí vydat do Plzně, neměli by se zabukováním otálet.

ČTĚTE: Plzeň navštíví špičkové divadelní a taneční soubory. Začíná Plzeň 2015

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Plzeňsko

Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude Nádraží v Plzni se dočká opravy. Ale tak brzy to nebude
Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí Senior přehlédl červenou na semaforu a skončil na schodech za silnicí
Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě Žena, která měla hodit dítě do koše na prádlo, už je ve vazbě

V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec V Plzni otevírá pobočku další fastfoodový řetězec
Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit! Další alkoholik v Plzni? Brankář Bolek nesmí řídit!
Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem Po domácím porodu skončilo dítě v koši s prádlem


Komentáře