Fotbalový stadion v Plzni nově nabízí bezplatné využití wifi sítě

Stadion, ilustrační foto, Zdroj: archiv Plzen.euStadion, ilustrační foto, Zdroj: archiv Plzen.eu

PLZEŇ – Město připravilo novinku pro návštěvníky fotbalového stadionu ve Štruncových sadech, areál je nově pokryt bezdrátovým připojením k internetu.

Reklama

Projekt je realizován v rámci konceptu Smart City Plzeň a zdejší wifi síť se připojí k více než dvaceti zónám s bezplatným připojením, jež dává město k dispozici místním i turistům.

Dle slov primátora Martina Zrzaveckého je poskytnutí bezplatného připojení krokem s dobou, která je s využíváním moderních technologií jednoznačně spojena.

Na wifi síť se návštěvníci mohou připojit na neomezenou dobu a najdou ji pod názvem PLZEN Sport Wi-Fi. Jedná se o chytré, vysokorychlostní připojení, které je přímo vyvinuto pro stadiony, a umožňuje připojit velké množství zařízení na malém prostoru.

Na začátku příští fotbalové sezony by měla být také spuštěna speciální aplikace pro fanoušky, kteří zde budou moci najít údaje o hráčích, aktuálních i odehraných utkáních, odkazy do fan shopu a další.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Záměr pálit ostravské toxické kaly na Sokolovsku šokuje obyvatele Záměr pálit ostravské toxické kaly na Sokolovsku šokuje obyvatele
Ohledně vzniku akvaparku v Plzni se stále vedou diskuse Ohledně vzniku akvaparku v Plzni se stále vedou diskuse
Opilý řidič v zákazu řízení způsobil nehodu Opilý řidič v zákazu řízení způsobil nehodu

Festival Blik Blik rozzářil Plzeň Festival Blik Blik rozzářil Plzeň
Řidič nedal přednost kamionu. Muž na místě zemřel Řidič nedal přednost kamionu. Muž na místě zemřel
Plzeň zavádí nový systém týkající se bezpečnosti v družinách Plzeň zavádí nový systém týkající se bezpečnosti v družinách


Komentáře