FOTO: Řetězec Lidl remodelinguje stávající prodejny

Remodeling prodejen Lidlu. Foto: archiv LidlRemodeling prodejen Lidlu. Foto: archiv Lidl

ČR - Lidl v některých městech staví zcela nové prodejny. V místech, kde zatím přestavba neproběhne, by prodejny měly projít tzv. remodelingem.

Reklama

Kromě výstavby prodejen nové generace zahájil Lidl také remodeling vybraných stávajících prodejen. Několik desítek z nich získá v interiéru nový vzhled. Na stávajících prodejních plochách budou využity prvky konceptu prodejny nové generace, které mají zákazníkům přinést vzdušnější, čitelnější vzhled a příjemnější nakupování. Zaměstnancům mají zjednodušit manipulaci s produkty a práci s údržbou.

„Tímto remodelingem chceme našim zákazníkům i ve stávajících prodejnách poskytnout výhody prodejen nové generace, které stavební technologie těchto budov umožňují. Věříme, že příjemnější a pohodlnější nakupování ocení,“ okomentovala remodeling prodejny mluvčí Lidlu Zuzana Holá.

Remodeling proběhne v příštích měsících v několika desítkách prodejen po celém Česku. Prodejny budou získají moderně koncipované zádveří, 3D grafické nápisy na stěnách pro lepší orientaci na prodejní ploše, nový vzhled pekárny, dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu nebo nový systém pro prezentaci spotřebního zboží.

Remodeling prodejen Lidl
Remodeling prodejen Lidl
Remodeling prodejen Lidl
Remodeling prodejen Lidl
Remodeling prodejen Lidl
Remodeling prodejen Lidl


Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře