Jana Vildumetzová končí ve funkci starostky Horního Slavkova

Jana Vildumetzová. Foto: archiv ODSJana Vildumetzová. Foto: archiv ODS

Horní Slavkov - Jana Vildumetzová opuští post starostky Horního Slavkova. K 1. prosinci 2013 po sedmi letech odejde z funkce. Od září je totiž v Praze místopředsedkyní Svazu měst a obcí.

Reklama

Starostka Horního Slavkova zjistila, že časově není schopna obě funkce najednou vykonávat. Kdo ji ve starostovském křesle nahradí, není jasné. Vítěz minulých voleb ODS svolá místní sněm, který by měl navrhnout řešení.

V zastupitelstvu Horního Slavkova bude těžké najít někoho, kdo by funkci starosty přijal. Navíc za deset měsíců budou komunální volby.

Jana Vildumetzová ještě chce připravit rozpočet města na rok 2014 a zkontrolovat projekty, se kterými chce Horní Slavkov žádat o evropské dotace.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn Mladík, jenž na přechodu přejel dvě děti, je obviněn
Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace Na Plzeňsku se bude protestovat, a tak většina lékařů zavře své ordinace
Muže v Přešticích trhal divočák Muže v Přešticích trhal divočák

GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?! GIBS vyšetřuje zákrok policistů v civilu jako trestný čin. Došlo k zneužití pravomoci?!
Na karlovarské části D6 nebudou poplatky, slíbil Dan Ťok Na karlovarské části D6 nebudou poplatky, slíbil Dan Ťok
Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená Právník jednoho z policistů z plzeňského konfliktu: Kauza je zkreslená


Komentáře