Letáky a podomní prodej. Také vás to štve?

Letáky a podomní prodej Foto: archiv Česká televizeLetáky a podomní prodej Foto: archiv Česká televize

Karlovy Vary - Jdete po ulici a někdo vám nabízí leták na zaručeně nejlepší zájezd, masáž či volání. Máte jednoduchou možnost, odmítnout nebo si dotyčného nevšímat. Vedení města Karlovy Vary tyto činnosti tvrdě zpřísnilo.

Reklama

Karlovarská radnice se tvrdě pustila do boje s různými nekalými prodejci, kteří v mnoha případech doslova obtěžují jak kolemjdoucí na ulicích města, tak samozřejmě i obyvatele domů.

Pokud se tak ale děje ve vnitřním lázeňském území (zkráceně od spořitelny na třídě TGM k Thermálu a dále směrem k Grandhotelu Pupp), můžete rovněž učinit oznámení na městskou policii. Vyjma období Karlovarského filmového festivalu jde totiž o činnost zakázanou informují na svých webových stránkách karlovarští strážníci městské policie.

Pouliční prodej zboží té "nejvyšší kvality" je pak díky tržnímu řádu zakázán na celém území města s výjimkou vyhrazený prostranství (např. trhy, tržnice). Zákaz se vztahuje i na podomní prodej. Především seniorům strážníci radí, aby v případě ataku ze strany různých pochybných poskytovatelů služeb a zboží, nikomu neotevírali a oznámili tuto skutečnost na Městskou Policii. Strážníci na místo přijedou a věc projednají.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře