Některé klatovské ulice v červenci 2014 čeká oprava

V Klatovech bude několik rekonstrukcí ulic. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.czV Klatovech bude několik rekonstrukcí ulic. Foto: archiv ZápadočeskýDeník.cz

Klatovy - V Klatovech přes léto bude probíhat několik oprav ulic. Třeba okružní křižovatka U Parku, Kličkova ulice nebo Šmeralova ulice.

Reklama

Oprava povrchu okružní křižovatky U Parku, kde investorem akce je Ředitelství silnic a dálnic ČR, bude probíhat během jednoho víkendu v období od 19.7. do 3.8. 2014.

Dojde k odfrézování stávající a položení nové asfaltové vrstvy v ploše prstence okružní křižovatky.

Tato okružní křižovatka bude uzavřena. Objízdné trasy budou vyznačeny na komunikacích. Autobusová doprava bude vedena po objízdných trasách. Během uzávěry bude zrušena autobusová zastávka ve Vídeňské ulici. Náhradní zastávky budou zřízeny v trasách jednotlivých linek – Studentská, 5. května.

Další rekonstrukce je naplánována v vrámci opravy inženýrských sítí a komunikace Kličkovy ulice.  Jedná se o rekonstrukce plynovodního řadu, oprava veřejného osvětlení, oprava povrchu chodníků a vozovky. Termín provedení plynovodu je od 14.7. do 28.7.2014. Termín provedení veřejného osvětlení a povrchu komunikací je od 28.7. do 22.8.2014.

Práce se provedou za částečného omezení provozu. Přístup k sousedním nemovitostem bude zabezpečen.

Velká rekonstrukce je nachystána v rámci projektu oprava inženýrských sítí a komunikace Šmeralovy ulice. Jedná se o rekonstrukce kanalizačního a vodovodního řadu, rekonstrukce plynovodu, oprava veřejného osvětlení, oprava povrchu chodníků a vozovky.

Termín provedení kanalizace, vodovodu a plynovodu je od 14.7. do 12.9.2014. Termín provedení veřejného osvětlení a povrchu komunikací je od 1.9. do 24.10.2014. Práce se provedou po etapách za úplné uzavírky provozu. Přístup k sousedním nemovitostem bude zabezpečen.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře