Plzeňané mohou mluvit do toho, jak má vypadat živé centrum města

Centrum Plzně. Foto: archiv Západočeský deník.czCentrum Plzně. Foto: archiv Západočeský deník.cz

Plzeň - O tom, jak bude vypadat živé centrum západočeské metropole, mohou občané Plzně s vedením města hovořit na setkání. To je v pondělí 4. listopadu 2013 od 16 hodin ve sněmovním sále radnice.

Reklama

Cílem debaty s občany je vyjasnit budoucnost centra města. To by mělo být živější s omezeným automobilovým provozem. Město už návrhy možných řešení představilo na výstavě v přízemí radnice.

"Chystáme se prezentovat Plzeňanům vizi živějšího centra, jak by podle nás mohlo vypadat v budoucnu. Zejména se ale těšíme na diskuzi o tom, co je třeba udělat, aby se střed města a jeho bezprostřední okolí probudilo a stalo se místem, kam se budou všichni Plzeňané rádi vracet, a už bydlí a pracují v jakékoliv plzeňské čtvrti," sdělila ředitelka Útvaru koncepce a rozvoje města Plzně Irena Vostracká.

Na setkání s občany úředníci města seznámí se zpracovanými dokumenty k ořivení entrální části města. "Kromě toho, co jsme již realizovali, představíme návrhy dalšího možného rozvoje. Zabýváme se architekturou, zelení, pěšími zónami i dopravní obsluhou," dodala Irena Vostracká.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře